KONST / Litografier / Färglitografi 12177090
nr 1217 7090
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Färglitografi, Sur la plage. Motivet: 28x40
Kondition: onumrerad, sign
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:50:51
700 kr
800 kr
1.000 kr
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald